fbpx

Ātri – Ērti – Izdevīgi!

Privātums

Privātums un datu drošība

Personas datu aizsardzības noteikumi

Mēs augstu vērtējam mūsu klientus, mūsu klientu datu drošību un konfidencialitāti. Mēs, saskaņā ar Personīgo datu apstrādes un apstiprināšanas ievadīto datu patiesumu politiku, nodrošinām datu konfidencialitāti. Personas datu aizsardzības noteikumi tiek laiku pa laikam atjaunināti, tāpēc iesakām ik pa laikam atkārtoti iepazīties ar to saturu. Šīs lapas un šajā lapā ievadīto datu operators ir SIA “HanzaFinance”, vienotais reģ. Nr. 54103127411, juridiskā adrese: Viestura iela 14 – 22, Cēsis, Cēsu nov., LV-4101

  1. Apkopotā informācija

1.1. Parasti tiks apkopota tālāk minētā informācija:
· vārds
· uzvārds
· personas kods
· e-pasta adrese
· tālruņa numurs
· mēneša ienākumi
· mēneša kredītsaistības
· apgādājamo skaits
· jebkāda cita informācija, ko Jūs vēlaties nodot mums, izmantojot telefonu, e‑pastu .
Atsevišķos gadījumos, lai apstiprinātu Jūsu pieteikumu, mēs varam pieprasīt papildus dokumentus.
Informācija operāciju laikā mūsu interneta vietnē var tikt apkopota un apstrādāta šādos veidos:

1.2. Tiek apkopoti dati attiecībā uz Taviem apmeklējumu(‑iem) un jebkādiem citiem izmantotajiem resursiem mūsu interneta vietnē. Tas ietver šādu informāciju, kuras uzskaitījums nav izsmeļošs: vietas dati, tīmekļa dienasgrāmatas, datu plūsmas un jebkāda cita komunikācijas informācija.

1.3. Jebkādas veidlapas, kuras Tu aizpildi mūsu interneta vietnē, ļauj mums apkopot tādus datus kā reģistrācija informācijai vai Jūsu pieteikuma aizpildīšana.

1.4. Mēs varam apkopot informāciju, ja kādu iemeslu dēļ Tu sazinies ar mūsu personālu.

2. Sīkdatnes lietošana

2.1. Tāpat kā vairumā citu interneta vietņu, arī šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angliski – cookies). Sīkdatnes ir informācijas vienības, ko interneta mājaslapa nosūta interneta pārlūkprogrammai. Pārlūkprogramma to ieraksta sīkdatņu failā, kas tiek saglabāts datora cietajā diskā. Sīkdatnes ļauj apmeklētājiem pārvietoties interneta mājaslapā un (attiecīgos gadījumos) ļauj interneta mājaslapas uzturētājam pielāgot tā izveidoto saturu mājaslapas apmeklētāju vajadzībām un uzlabot lietotāju veikto darbību rezultātu. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, mēs nevaram nodrošināt pareizu tīmekļa mājaslapas darbību un apmeklētāju veikto darbību atbilstību mūsu iecerei. Mūsu tīmekļa mājaslapā izmantotās sīkdatnes nevāc personiska rakstura informāciju par lietotāju, tās nevar izmantot datorlietotāja identificēšanai un dati netiek nodoti trešajām personām.

2.2. Šajā interneta vietnē izmantotās sīkdatnes tiek izmantotas šādi:

2.2.1. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai aizsargātu mūsu klientus un novērstu krāpnieciskas darbības. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, datorlietotājs nevarēs tiešsaistē piekļūt šai interneta mājaslapai.

2.2.2. Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tiešsaistes pieteikuma veidlapās. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, datorlietotājs nevarēs pietiekties un/vai izmantot mūsu pakalpojumus.

2.2.3. Sīkdatnes izmantojam arī tāpēc, lai uzzinātu, kā lietotāji nonāk mūsu interneta mājaslapā un izpētītu to pārvietošanās maršrutu pa to, — tas mums palīdz uzlabot Jums sniegto pakalpojumu kvalitāti. Piemēram, mēs izmantojam Google Analytics — populāru tīmekļa darbības analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google korporācija. Google Analytics izmanto sīkdatnes, palīdzot mums analizēt, kā apmeklētāji izmanto mūsu interneta mājaslapu. Vairāk par šo sīkdatņu izmantošanu var uzzināt Google Privacy vietnē.

2.2.4. Mēs izmantojam sīkdatnes interneta mājaslapas datu plūsmas uzraudzīšanai un vadībai.

2.2.5. Mēs izmantojam sīkdatnes arī tāpēc, lai noskaidrotu, cik labi darbojas mūsu interneta mājaslapā piedāvātās reklāmas kampaņas un stimuli. Tas mums palīdz uzlabot mājaslapas dizainu un uzbūvi, piedāvājumu un stimulu klāstu.

2.3. Interneta mājaslapā tiek izmantotas divu veidu sīkdatnes:

2.3.1. Sesijas sīkdatnes. Šīs ir pagaidu sīkdatnes, kas darbojas tikai laikā, kad datorlietotājs piekļūst interneta mājaslapai (vai, precīzāk, līdz brīdim, kad lietotājs iziet no interneta mājaslapas un aizver pārlūkprogrammu). Sesijas sīkdatnes palīdz mūsu interneta mājaslapai iegaumēt darbības, ko apmeklētājs ir veicis iepriekšējā lapā, līdz ar to novēršot nepieciešamību atkārtoti ievadīt informāciju.

2.3.2. Pastāvīgās sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes paliek apmeklētāja datorā pēc mūsu interneta mājaslapas apmeklēšanas. Šīs sīkdatnes palīdz mums identificēt Jūs kā unikālu apmeklētāju (saglabājot šo informāciju kā pēc nejaušības principa ģenerētu skaitli). Tas, cik ilgi sīkdatne saglabāsies lietotāja datorā, būs atkarīgs no sīkdatnes veida.

2.4. Piekrišana sīkdatņu lietošanai. Pirms uzsākt lietot mūsu interneta mājaslapu, mums jāsaņem Jūsu piekrišana sīkdatņu izmantošanai. Šim nolūkam mūsu interneta mājaslapā ir uznirstošs logs, kas informē Jūs par sīkdatņu izmantošanu un Jūs tiekat aicināts piekrist sīkdatņu izmantošanai, spiežot „OK”. Ja Jūs neapstiprināt sīkdatņu izmantošanu, bet turpināt izmantot interneta mājaslapu, tā ir uzskatāma par Jūsu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

2.4.1. Sīkdatņu kontrolēšana un izdzēšana. Mēs neizmantojam sīkdatnes personiskas informācijas savākšanai par lietotāju. Ja Jūs tomēr vēlaties ierobežot sīkdatņu darbību vai bloķēt tās mūsu interneta mājaslapā vai jebkurā citā interneta mājaslapā, to var izdarīt, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus. Lai uzzinātu par šo iespēju vairāk, izmantojiet pārlūkprogrammas funkciju „Help” (Palīdzība). Informācijai par to, kā izdzēst sīkdatnes no Jūsu mobilās ierīces pārlūka, lūdzu, skatīt ierīces lietošanas pamācību.

  1. Informācijas izmantošana

3.1. Tu piekrīti, ka informācija, ko nodrošini mums, tiks reģistrēta elektroniski un var tikt izmantota šādiem mērķiem:
· lai pārbaudītu Tavu identitāti un izvērtētu Tavu maksātspēju, izmantojot informāciju, kuru esi mums sniedzis pieteikuma apstrādei;
· lai sazinātos ar Tevi;

3.2. Jebkurš pieteikums, kuru Tu iesniedz mūsu interneta vietnē vai mūsu personālam, ļauj mums izmantot Tevis sniegto informāciju attiecībā uz mūsu produktiem vai pakalpojumiem. Saņemot Tavu piekrišanu, mēs varam Tev nosūtīt informāciju par mūsu produktiem vai pakalpojumiem, par kuriem Tev varētu būt interese.

3.4. Gadījumā, ja interneta vietnē tiek veiktas kādas izmaiņas vai uzlabojumi, Tava informācija var tikt izmantota, lai paziņotu Tev par šādām izmaiņām.

3.5. Mēs varam sazināties ar esošajiem klientiem attiecībā uz produktiem un pakalpojumiem, kas saistīti ar jebkādiem klienta iepriekš izmantotajiem pakalpojumiem mūsu interneta vietnē.

3.6. Mēs varam izmantot datus vai ļaut trešajām personām izmantot informāciju, kas nav saistīta ar precēm vai pakalpojumiem, par kuriem Tev varētu būt interese. Mēs vai trešās personas var sazināties ar Tevi tikai tad, ja Jūs, pamatojoties uz mūsu sniegto informāciju, esat sniedzis attiecīgu piekrišanu.

3.7. Ar jebkuru jaunu klientu mēs vai trešās personas ir tiesīgas sazināties tikai tad, ja jaunais klients ir sniedzis savu piekrišanu mūsu interneta vietnē. Mēs sūtam Tev informāciju tikai tajos gadījumos, kad esi sniedzis tam savu piekrišanu.

3.8. Ikvienam, kurš nevēlas sniegt piekrišanu mums vai trešajām personām datu lietošanai, tiek nodrošināta iespēja neatļaut datu lietošanu. Mēs izdzēsīsim Tavu personīgo informāciju no mūsu un trešajām personām sarakstei izmantojamās kontaktinformācijas tiklīdz tiks saņemts Tavs atteikums attiecībā uz piekrišanu datu izmantošanai.

3.9. Informācijas, kas par Tevi tiks apkopota, nesaturēs Tevi identificējošus datus. Ar trešajām personām tiks koplietota tikai statistiska rakstura informācija. Mēs neatklāsim, kas Tu esi, un sniegsim tikai statistikas datus par mūsu apmeklētājiem.

  1. Personas datu glabāšana

4.1.. Iesniedzot Tavus datus lietošanai, Tu sniedz piekrišanu šādai datu nodošanai un uzglabāšanai. Mēs ievērojam visus saprātīgos un nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu Tavu personas datu drošību saskaņā ar Personas datu aizsardzības noteikumiem.

4.2. Mums sniegtā informācija tiks uzglabāta drošos serveros. Tavai drošībai transakciju dati tiek šifrēti.

4.3. Tev jāsaprot, ka datu nosūtīšana tiešsaistē nav pilnīgi droša. Mēs nevaram garantēt datu pilnīgu aizsardzību un drošību, mēs tikai nodrošinām visus saprātīgo pasākumu veikšanu, lai aizsargātu mums elektroniski atsūtīto informāciju. Tu esi atbildīgs par jebkādu datu elektronisku nosūtīšanu

  1. Personas datu apstrāde un nodošana

5.1. Atsevišķos gadījumos mēs varam atklāt Tavu personisko informāciju mūsu saistītajām sabiedrībām nodrošinot, ka tās ievēro tādus pat personas datu glabāšanas drošības pasākumus, kā mēs.

5.2. Tu piekrīti, ka informācijas atklāšana trešajām personām var notikt šādos gadījumos:
5.2.1. mēs varam atklāt informāciju, lai kredītrisku samazināšanas nolūkā nepieļautu krāpniecību un palīdzētu aizsardzībā pret krāpniecību;
5.2.2. apstrādājot un apkopojot datus par kredītu vai citiem piemērojamiem maksājumiem, kas mums no Tevis pienākas saskaņā ar aizņēmuma līgumu, mēs esam tiesīgi sniegt Tavus personas datus trešajām personām – maksājuma apstrādes pakalpojumu sniedzējiem;
5.2.3. Tavi personas dati var tikt apstrādāti, glabāti un nodoti trešajām personām tādā veidā un apmērā, kā tas paredzēts līgumos, ko Tu ar mums esi noslēdzis.

  1. Saites uz trešo personu interneta vietnēm

Mūsu interneta vietnē var tikt uzrādītas saites uz trešo personu interneta vietnēm. Šīm trešo personu interneta vietnēm ir savi lietošanas un personas datu aizsardzības noteikumi, kam Tu piekrīti, apmeklējot attiecīgo interneta vietni. Mēs neesam atbildīgi un neuzņemamies atbildību par trešo personu interneta vietnēm. Tā kā mēs nevaram kontrolēt trešo personu interneta vietņu saturu, mūsu atbildība attiecas tikai uz mūsu interneta vietni.

  1. Informācijas pieejamība

Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, mūsu pienākums ir izpaust Tev informāciju par to, kādi dati par Tevi ir mūsu rīcībā, kā arī par tām fiziskajām vai juridiskajām personām, kuras noteiktā laikposmā no mums ir pieprasījušas un saņēmušas informāciju par Tevi, izņemot likumā noteiktus izņēmumus.

  1. Vecums

Lai pieteiktos mūsu pakalpojumiem, Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam, bet ne vecākam par 70 gadiem.

  1. Sazināšanās ar Jums

Apmeklējot šo interneta vietni un sniedzot tajā savus personas datus un kontaktinformāciju, Tu piekrīti mūsu komerciālo paziņojumu saņemšanai Jūsu elektronisko sakaru līdzekļos. Ja Jūs vēlēsieties atteikties no komerciālo paziņojumu turpmākas saņemšanas, Tu jebkurā laikā vari to izdarīt, sazinoties ar mums.

Ka mēs nododam personas datus?
Mums rūp Jūsu privātums, tāpēc Jūsu personas dati nekādā gadījumā netiks izpausti vai pārdoti trešajām personām mērķiem, kas nav minēti šajā politikā. Jūsu personas dati var tikt nodoti uzticamiem partneriem (līzinga kompānijas), kas sniedz konkrētus pakalpojumus.
Uzņemums ir noslēdzis līgumus ar sekojošām kompānijam:
SIA InCREDIT GROUP
AS MOGO
BigBank AS
SIA Inbank līzings
Holm Bank Latvia SIA
SIA Aizdevums.lv
TF Bank